canada.hotel@hotmail.com / info@canadahotel.net
+90 (242) 825 72 33 / +90 (538) 647 95 22

HAKKIMIZDA

Deniz, kumsal ve güneşin müthiş buluşması. Güzel bir tatilde bu üçlüye kim dayanabilir?

Turizm cenneti ülkemizin ayrı bir cennet köşesinde, antik ve doğal güzelliklerin mucizelerle buluştuğu Çıralı’ da, büyüleyici bir atmosferde samimi konukseverliği yaşayabileceğiniz bir ortam. Sınırsız alternatiflerin tam bir konforla sunulduğu, Akdeniz yaşam tarzını hissedebileceğiniz, sakin huzurlu ve özel bir dünya.

Otelimiz, büyük ve küçük (çoçuklar için) yüzme havuzu, TV, klima, fön makinası, ve kablosuz internet bağlantısı gibi pekçok alternatifin yanısıra; Akdenize özgü sınırsız meyve ağaçlarına sahip tropik bahçemizle bütünleşen aile bungalowları ile size unutamayacağınız bir tatil sunacaktır.

GELENEKSEL TÜRK MUTFAĞI

DOYUMSUZ LEZZETLER

YÜZME HAVUZU

YETİŞKİN VE ÇOCUKLAR İÇİN

KONFORLU ODALAR

DOĞANIN KALBİNDE

Akdenize özgü sınırsız meyve ağaçlarına sahip tropik bahçemizle bütünleşen aile bungalovları ile size unutamayacağınız bir tatil sunacaktır.

Olympos’ tan yürüyerek bir saat içerisinde Çıralı’ nın doğal mucizesine ulaşılır. Yöre halkının ‘Yanar’ dedikleri binlerce yıldır hiç sönmeden yanan alevler taşlar arasından gökyüzüne yükselir.

Çıralı koyundan yapılacak olan günlük bir tekne turu sizi Olimpos kalesinin etrafından Porto Ceneviz, Çoban Limanı ve Sazak’a götürür. Tur sizi derin kıyılardan ince kumsalların harika doğal limanlarına götürecektir

Türkiye ( akdeniz deniz / Ege Denizi ) tüplü dalış için en iyi yerlerden biridir. Çıralıda Dalış Turları düzenlenmektedir.

Çıralı plajı Caretta Carettaların yumurtalarını bıraktığı, korumaya alınmış nadir plajlardan biridir. Bu kumsalda yumurtadan çıkan kaplumbağalar, mavi sularda binlerce kilometrelik yolculuklarını tamamlayıp olgunlaşırlar ve yumurta bırakmak için doğdukları yere geri dönerler